Hand Glider: beter tekenen op de iPad

Written by Nathan Okkerse on. Posted in iPad 2 accessoires, iPad 3

handschoen ipad

Een handschoen voor tekenen op de iPad

Veel mensen gebruiken hun iPad ook als canvas of schetsboek. Uiteraard is een iPad hier uitermate geschikt voor zeker in combinatie met een stylus, maar er is wel 1 irritant dingetje bij de meeste apps.

Namelijk dat je tijdens het tekenen nog weleens met je handpalm op het scherm komt en vervolgens wordt dat geregistreerd als veeg of streep. Hierdoor wordt je teken plezier nogal bederft. Hier is nu een oplossing voor. De Hand Glider is een handschoen die je aan kan doen tijdens het tekenen waardoor dit niet meer gebeurd. Je kan rustig tekenene met je hand rustend op het scherm. De iPad registeert geen aanraking waardoor je dus ook geen ongewenste vegen of strepen krijgt.

De Hand Glider is er in twee versie. 1 versie die alleen je pink bedekt en een versie die je pink en ringvinger bedekt. De eerste kost 20 dollar en de andere 25 dollar. Er zijn ook apps die proberen om dit ongewenste aanrakingen tegen gaan, maar mijn ervaring daarmee is dat het toch niet altijd vlekkeloos (haha) werkt. Voor de gedreven tekenaar op de iPad is zo’n handschoen als de Hand Glider misschien de juiste oplossing.

meer informatie is te vinden op handglider.com

handschoen iPad

Labels:

Trackback van jouw site.

Nathan Okkerse

Ik ben Nathan en ik schrijf sinds januari 2011 over tablets en apps. Ik schrijf gewoon in 'houtjetouwtje' nederlands zodat iedereen het begrijpt. Daarnaast schrijf ik over alles wat los en vast zit aan tablets, omdat ik dit simpel weg gewoon de ultieme gadget vind waar ik geen genoeg van kan krijgen.

Laat een reactie achter

Tabletcenter logo 120x60

opmerkingen?

Heeft u vragen over digimind.nl? Wilt u adverteren? Wilt u dat wij uw product testen? Wilt u tabletsadvies? Wilt u een link ruilen? Stuur ons een email

via de email op de hoogte blijven?

bekijk ons overzicht per maand