
Powershell: iPhone gamecontroller en oplader
Powershell van Logitech is een gamecontroller en oplader voor je iPhone 5(s)
Logitech heeft een nieuwe product ontwikkeld waarmee je uber kan gamen met je iPhone 5 of iPhone 5s. Het is de Powershell. Zoals je ziet transformeer je de iPhone tot een Handheld voor games.
De Powershell heeft een strak design en ziet er goed uit. Dat mag ook wel voor de prijs die je er voor betaald. Hij kost namelijk 99 euro. Toch lijkt het wel de ultieme gamecontroller voor je smartphone. Het grootste voordeel van deze controller is dat hij ook jouw iPhone oplaadt. Er zit namelijk een 1500 mAh-batterij ingebouwd, waardoor de batterijduur van je iPhone tijdens het gamen verlengt wordt. Deze batterij kan je opladen met de bijgeleverde micro-usbkabel.
Dankzij de analoge d-pad, schoudertriggers en knoppengroep hoef je niet meer met je vingers op het scherm te gamen, waardoor je natuurlijk veel meer ‘zicht’ krijgt bij het spelen van games. Voor bijvoorbeeld racen lijkt mij dit een uitkomst. De controller ondersteun gewoon iOS 7 en bij controllercompatibele games hoeft geen extra software te worden geïnstalleerd. Download gewoon een favoriete game en je bent klaar.
Kortom een controller die zeker de moeite waard is, maar wel met een hoog prijskaartje. Je zal dus wel een hardcore gamer op je iPhone moeten zijn, denk ik, om er 99 euro voor over te hebben. Meer informatie vind je op de website van Logitech. Bekijk de onderstaande video voor een korte indruk.
http://youtu.be/QxgExRn-6Pw
Labels:gamecontroller, iphone, Logitech, powershell
Trackback van jouw site.
From idea to application
| #
From idea to application
Digimind.nl Powershell: iPhone gamecontroller en oplader » Digimind.nl
Reply